Tomasz Hęciek Sztuka Dekarska
O firmie
Tomasz Hęciek Sztuka Dekarska to firma z miejscowości Czerwionka-Leszczyny, wpisana do rejestru przedsiębiorców CEIDG. Działa od 11.05.2026 r., a jej główna działalność według rejestru to: wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych. Adres działalności: Czerwionka-Leszczyny, Czerwionka-Leszczyny.
Wizytówkę przygotowaliśmy na podstawie jawnych danych z rejestru. Szczegółowy zakres usług, cennik i zdjęcia uzupełni właściciel po przejęciu wizytówki.
Dane rejestrowe
- NIP
- 642-327-05-66
- REGON
- 544681533
- Działalność od
- 11.05.2026
- Główna działalność
- PKD 43.41.Z — Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych
- Adres działalności
- Czerwionka-Leszczyny, Czerwionka-Leszczyny
- Status w CEIDG
- działalność aktywna
Źródło: Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej (CEIDG), stan na 21.10.2026.
Ile kosztuje dekarstwo (pokrycia dachowe)?
Średnie ceny w Polsce — to nie jest cennik tej firmy. Dokładną cenę poda wykonawca, gdy pozna zlecenie.
- Wymiana pokrycia na blachodachówkęz materiałem150–210 zł/m²
- Wymiana pokrycia na dachówkę ceramicznąz materiałem180–310 zł/m²
- Demontaż starej dachówkisama robocizna27–42 zł/m²
Ceny innych usług firmy: HydroizolacjaKonstrukcja dachuNaprawa i konserwacja
Opinie o firmie
Ta firma nie ma jeszcze opinii.
Pytania i odpowiedzi
Jakie usługi oferuje Tomasz Hęciek Sztuka Dekarska?
Firma oferuje usługi w zakresie dekarstwa, hydroizolacji, konstrukcji dachu oraz naprawy i konserwacji pokryć dachowych.
Jak skontaktować się z Tomasz Hęciek Sztuka Dekarska?
Można skontaktować się z firmą telefonicznie pod numerem 793545699.
Czy Tomasz Hęciek Sztuka Dekarska zajmuje się pokryciami dachowymi w Czerwionce-Leszczyny?
Tak, firma oferuje usługi związane z pokryciami dachowymi w Czerwionce-Leszczynach.
Zaloguj się, aby zadać pytanie o tę firmę.
Zaloguj sięLokalizacja
Czerwionka-Leszczyny — znacznik pokazuje miejscowość, nie dokładny adres firmy.
Wyznacz trasęKontakt z firmą
Właściciel nie przejął jeszcze tej wizytówki, dlatego wiadomości wysyłane przez portal do niego nie docierają. Skontaktuj się z firmą bezpośrednio:
Wolisz porównać kilka ofert? Opisz zlecenie — trafi do maksymalnie 3 firm z okolicy.
Dla właściciela firmy
Tomasz Hęciek Sztuka Dekarska to Twoja firma? Przejmij tę wizytówkę bezpłatnie
Wizytówka jest bezpłatna i taka zostanie — bez umowy, bez karty, bez abonamentu.
- Dodaj zdjęcia realizacji, godziny otwarcia i dane kontaktowe
- Odbieraj zapytania o wycenę wprost od klientów
- Odpowiadaj na opinie i pytania klientów
- Sprawdzaj, ile osób ogląda wizytówkę i ile z nich dzwoni
- Bądź widoczny w ChatGPT, Gemini i Perplexity — widoczność tej wizytówki w AI: 81/100, po uzupełnieniu danych wzrośnie
Czy Tomasz Hęciek Sztuka Dekarska to Twoja firma?
Ten profil znaleźliśmy automatycznie na podstawie publicznie dostępnych danych. Jeśli to Twoja firma, przejmij go bezpłatnie i zarządzaj nim samodzielnie.
- Przed podpisaniem umowy sprawdź opinie o firmie i poproś o pisemny kosztorys.
- Nie płać całości wynagrodzenia z góry — ustal zaliczkę i rozliczenie końcowe w pisemnej umowie.
- Uważaj na ceny, które wyglądają zbyt dobrze, żeby były prawdziwe.
Skąd ta wizytówka? To bezpłatny wpis w katalogu firm DekarzTU — nie reklama i nie płatna usługa. Dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Właściciel firmy może wizytówkę bezpłatnie przejąć i poprawić albo usunąć ją z katalogu.
